Asia Elektronik 2015 yılında Hadımköy’de kurulmuş ve kısa sürede yurt içi  ve yurt dışı ağıyla kendini büyüterek başarısını kanıtlamış bir endüstriyel otomasyon firmasıdır. Çeşitli sensörler, kontrol cihazları, hareket cihazları, proses otomasyon cihazları, kontrol anahtarları, çevresel bağlantı ekipmanları, yük hücreleri, indikatör ve kontrol cihazları ve endüstriye yönelik bütün ürünleri tedarik etmektedir.

Asia Elektronik, satışını yaptığı ürünlerin satış sonrası servis desteğini sağlamakta ve ürünlerde oluşabilecek kullanıcı hatası veya üründen kaynaklı sorunları kendi bünyesinde çözmektedir. Yüksek motivasyonlu ve çözüm odaklı bir kadro ile dünya genelinde endüstriye yönelik çalışan müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını kısa zamanda, makul fiyatlarla karşılamaktadır.

Asia Elektronik firmaya ve endüstriyel ürünlere ulaşımı kolaylaştırmak için 2019 yılında Perpa Ticaret merkezine taşınmıştır. Yine 2019 yılında endüstriyel alanda kalitesiyle bilinen sensör, enkoder, sıcaklık kontrol cihazları, zaman sayaçları, step motorlar, hız kontrol ürünleri ve birçok ürünü üreten Kore menşeili Autonics firmasının bayiliğini yapmaya başlamıştır. 2021 yılında ülkemizde ve dünyada oluşan pandeminin ve yükselen kurun etkisini azaltmak için uygun fiyat ve yüksek kalite sağlayan Mujie markasının Türkiye distribütörlüğüne başlamıştır.

Asia Elektronik teknolojinin dünyada eşit şartlarda kullanılabilmesi için çalışmakta, ülkeler arası endüstriyel teknolojik ürünlerin ülkeler arası değişimini ve yine Türkiye’deki birçok markanın dünya pazarında sahip olması gereken pazara ulaşmasını sağlamaktadır. Endüstriyel ürün üreten yerli üreticilerin dünya pazarındaki hak ettiği yeri alması için çalışmaktadır. İhracat yaptığı bütün ülkelerde kapıda teslim olanağı sağlamaktadır. Müşterilerin gerçek fiyatlara ulaşabilmesi için doğru adres olmayı, müşterilerinin ve tedarikçilerinin maddi ve manevi zarar görmemesi için bir güven halkası olmayı amaç edinmiştir. Asia Elektronik endüstriyel tesislerde üretimin aksamadan devam etmesi için ‘’Endüstri Deponuz ‘’ sloganıyla stoklarında 30000 den fazla ürün çeşidini bulundurmaktadır. 

 

 

 

MİSYONUMUZ

Ülkemizde ve dünyadaki bütün ülkelerde insanların bütün ihtiyaçları endüstriyel tesisler tarafından karşılanmaktadır. Bu tesislerin ihtiyaçlarını karşılayarak üretimin sürekli devam edebilmesi için bütün imkânlarımızı kullanarak ihtiyaç duyulan bütün yedek parçaları ve sistemleri tedarik etmekteyiz. En uzak noktadaki üreticiden parça ihtiyacı olan en uzak bir tesis arasında bağlantı oluşturup, hızlıca ihtiyaçların ekonomik bir şekilde giderilmesini sağlamaktayız. Çeşitli birçok ürünü stoklarımızda bulundurarak tesislerde ihtiyaç halinde tesislerde yedek parça bekleme süresini kısaltmaktayız. 

 

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz ürün çeşitliliğimizi artırarak ülkemizdeki üretim tesislerin ihtiyaçlarını daha hızlı çözmek ve otomasyon projelerini yapabilecek bir kadro oluşturarak tesislerin kurulumunda yer almak ve rehberlik yapmaktır. Endüstriyel ürün üreten üreticilerimizin, ürünlerinin dünyanın çok uzak noktalarda yer almasını sağlamaktır. Endüstriyel tesislerde üretimin aksamadan devam etmesi için ‘’Endüstri Deponuz‘’ sloganıyla stoklarında 30000 den fazla ürün çeşidini bulundurmaktadır. 

 

 

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ
  • Endüstriyel en kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla iş ortaklarımıza iletmektir.

  • Müşteri ve tedarikçilerimize verilen sözleri yazılı yazısız zamanında yerine getirmektir.

  • Müşteri ve tedarikçilerimize şeffaf bir iletişim halinde faaliyetletimizi sürdürmektir.

  • Endüstriyel ürünlerin tamamında online satış sistemini geliştirerek firmaların zararının önüne geçmektir.

  • Ürün çeşitliliğini ve hizmetlerimizi artırarak endüstriyel ürünlere ulaşımı kolaylaştırmaktır.

     

Autonics - Resmi Satış Bayisi

 Mujie-int - Türkiye Resmi Distribütörü

TÜM SORU GÖRÜŞ ve ÖNERİLERİNİZ İÇİN BİZİ ARAYIN!

(0212) 596 87 32

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Whatsapp Destek Hattı
Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız!