Autonics BWP20-20P
Autonics BWP20-20P
Autonics BWP20-20P (BWP20-20P)
Marka : AUTONICS
İndirim Oranı : %40 İndirim
ADET
Artır Azalt
Autonics BWP20-20P
Kullanim Alanlari:
Neden Asia Elektronik?
  • Orijinal urun garantisi - %100 orijinal, sifir urun
  • En uygun fiyat - rekabetci fiyat politikasi
  • Ayni gun kargo - saat 16:00'a kadar verilen siparisler ayni gun kargoda
  • Teknik destek - uzman ekibimizle dogru urun secimi konusunda yardimci oluyoruz
  • Genis stok - aradiginiz urunu hemen teslim alirsiniz
  • Guvenli odeme - kredi karti, havale/EFT secenekleri
Ilgili Urun Kategorilerimiz:
Teknik Destek ve Siparis:
Telefon: (0212) 596 87 32
WhatsApp: +90 533 314 64 41
Web: www.asiaelektronik.com
Adres: Halil Rifat Pasa Mah. Perpa Tic. Merk. Kat 11 B Blok No: 1667, Sisli / Istanbul
Hemen siparis verin, ayni gun kargo avantajindan yararlanin!
Teknik özellik dosyaları
Algılama türü Karşılıklı(direk ışınlı)
Algılama mesafesi 0.1 - 5m
Işık kaynağı Kızılötesi LED(850nm Modüle)
Optik eksen aralığı 20mm
Optik eksen sayısı 20
Algılama yüksekliği/Toplam uzunluk 380/430mm
Besleme 12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
Kontrol çıkışı PNP açık kolektör
Çalışma modu Light ON/Dark ON(siviç ile ayar)
Ortam aydınlatması Sunlight: Azami 10,000lx(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı -10 - 55℃, depolama: -20 - 60℃
Bağlantı türü Kablo türü(Ø3.5, 3m)
Koruma yapısı IP40
Onay
Ortam nemi 35 ~ 85% RH, depolama 35 ~ 85% RH
Asgari Algılanan hedef Asg. Opak malzeme Ø30mm
Tepki süresi Azami 6ms(Frekans B selection is Azami 7ms)
Malzeme Kas: Polikarbonat/Acrylonitrile butadiene styrene, Sensing part: Polymethyl methacrylate
Kablo özelliği Ø3.5mm, 4-tel, 3m(emitter: Ø3.5mm, 4-tel, 3m)
(AWG 24, cveyae diaMetre: 0.08mm, number of cveyaes: 40, insula-r out diaMetre: Ø1mm)