HAKKIMIZDA BİLGİLER

Asia Elektronik 2015 yılında Hadımköy’de kurulmuş ve kısa sürede yurt içi  ve yurt dışı ağıyla kendini büyüterek başarısını kanıtlamış bir endüstriyel otomasyon firmasıdır.

Çeşitli sensörler, kontrol cihazları, hareket cihazları, proses otomasyon cihazları, kontrol anahtarları, çevresel bağlantı ekipmanları, yük hücreleri, indikatör ve kontrol cihazları ve endüstriye yönelik bütün ürünleri tedarik etmektedir.

Asia Elektronik, satışını yaptığı ürünlerin satış sonrası servis desteğini sağlamakta ve ürünlerde oluşabilecek kullanıcı hatası veya üründen kaynaklı sorunları kendi bünyesinde çözmektedir.

Asia Elektronik, yüksek motivasyonlu ve çözüm odaklı bir kadro ile dünya genelinde endüstriye yönelik çalışan müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını kısa zamanda, makul fiyatlarla karşılamaktadır.

Asia Elektronik firmaya ve endüstriyel ürünlere ulaşımı kolaylaştırmak için 2019 yılında Perpa Ticaret merkezine taşınmıştır. Yine 2019 yılında endüstriyel alanda kalitesiyle bilinen sensör, enkoder, sıcaklık kontrol cihazları, zaman sayaçları, step motorlar, hız kontrol ürünleri ve birçok ürünü üreten Kore menşeili Autonics firmasının bayiliğini yapmaya başlamıştır.

2021 yılında ülkemizde ve dünyada oluşan pandeminin ve yükselen kurun etkisini azaltmak için uygun fiyat ve yüksek kalite sağlayan Mujie markasının Türkiye distribütörlüğüne başlamıştır.

Asia Elektronik teknolojinin dünyada eşit şartlarda kullanılabilmesi için çalışmakta, ülkeler arası endüstriyel teknolojik ürünlerin ülkeler arası değişimini ve yine Türkiye’deki birçok markanın dünya pazarında sahip olması gereken pazara ulaşmasını sağlamaktadır.

Asia Elektronik endüstriyel ürün üreten yerli üreticilerin dünya pazarındaki hak ettiği yeri alması için çalışmaktadır. İhracat yaptığı bütün ülkelerde kapıda teslim olanağı sağlamaktadır.

Asia Elektronik endüstriyel tesislerde üretimin aksamadan devam etmesi için ‘’Endüstri Deponuz ‘’ sloganıyla stoklarında 30000 den fazla ürün çeşidini bulundurmaktadır.

Asia Elektronik müşterilerin gerçek fiyatlara ulaşabilmesi için doğru adres olmayı, müşterilerinin ve tedarikçilerinin maddi ve manevi zarar görmemesi için bir güven halkası olmayı amaç edinmiştir.

 

 

 

 

Autonics & Mujie-int Türkiye Resmi Distribütörü

TÜM SORU GÖRÜŞ ve ÖNERİLERİNİZ İÇİN BİZİ ARAYIN!

(0212) 596 8 732

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Whatsapp Destek Hattı
Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız!